Зворотній зв'язок
Гривня грн
Каталог товарів

Політика Конфіденційності

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

·         1.1. Використання Користувачем сайту означає згоду з дійсною Политикою конфіденційності та умовами обробки персональних данних Користувача.

·         1.2. В випадку незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач забов'язаний припинити використання сайту.

·         1.3. Дійсна Політика конфіденційності застосовується тільки до цього сайту. Адміністрація сайту не контролює та не несе відповідальності за сайти третьїх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступним на сайті.

·         1.4. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних данних, наданих Користувачем сайту.

2. ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

·         2.1. Дійсна Політика конфіденціальності встановлює обов'язки Адміністрації сайту по нерозголошенню та забезпеченню захисту конфіденційності персональних даних, котрі Користувач надає по запиту Адміністрації сайту.

·         2.2. Персональі данні, дозволенні до обрбки в межах дійсної Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення регістраційної форми на сайті.

3. МЕТА ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА

·         3.1. Персональні данні Користувача Адміністрація сайту може використовувати з метою:

·         3.1.1. Ідентифікації Користувача для оформлення замолення.

·         3.1.2. Надання Користувачу доступу до персоналізованним ресурсам Сайту.

·         3.1.3. Встановлення с Користувачем зворотнього зв'язку, пов`язанного виключно зі сповіщеннями, запитами, що стосуються використання Сайту, надання послуг, обробки запитів та заявок від Користувача.

·         3.1.4. Визначення місця знахождения Користувача для забеспечення безпеки, запобігання шахрайських дій.

·         3.1.5. Підтвердження достовірності персональних данних, наданних Користувачем.

·         3.1.6. Сповіщення Користувача Сайту про стан Замовлення.

·         3.1.7. Надання Користувачу ефективної клієнтської та технічної підтримки при виникненні проблем, пов'язанних із використанням Сайту.

·         3.1.8. Надання Користувачу з його згоди, оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації о цінах, новостної розсилки інших відомостей від імені сайту або від імені партнерів сайту.

·         3.1.9. Здійснення рекламної діятельності зі згоди Користувача.

·         3.1.10. Надання доступу Користувачу на сайти або сервіси партнерів з метою отримання продукту, оновленнь та послуг.

4. ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

·         4.1. Користувач забов'язан:

·         4.1.1. Надати інформацію о персональних данних, необхоідних для користування Сайтом.

·         4.1.2. Оновити, доповнити наданну інформацію о персональних данних у випадку змінення даннї інформації.

·         4.2. Адміністрація сайту забов'язанна:

·         4.2.1. Використовувати отриманну інформацію виключно з метою, вказанних в п. 3 дійсної Політики конфіденційності.

·         4.2.2. Забезпечити зберігання конфіденціалної інформації в таємниці, не розголошувати без посередньої письмової згоди Користувача, а також не здіснювати продаж, обмін, опублікування, або розголошення іншими наявними способами передачі персональних данних Користувача.

·         4.2.3. Приймати міри обережності для захисту конфіденційності персональних данних Користувача згідно порядку, зазвичай використовуванного для захисту подібної інформації в наявному діловому оберті.

·         4.2.4. Здійснювати блокування персональних данних, що відносяться до наявного  Користувача, з моменту звернення або запиту Користувача чи його законного представника або уповноваженного органу по захисту прав субъєктів персональних данних на період перевірки, у випадках виявлення недостовірних персональних данних або неправомірніх дій.

5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

·         5.1. Адміністрація сайту, не виконавши свої обов'язки, несе відповідальність за збитки, понеснні Користувачем у зв'язку з неправомірним використанням персональних данних, відповідно до чинного законодавства України.

·         5.2. У випадку втрати або розголошення Конфіденціальнї інформації Адміністрація сайту не несе відповідальності, якщо наданна конфіденціальна інформація:

·         5.2.1. Стала публічним надбанням до її втрати або розголошення.

·         5.2.2. Була отримана від третьої сторони до моменту її отримання Адміністрацією сайту.

·         5.2.3. Була розголошена зі згоди Користувача.

6. ВИРІШЕНЯ СПІРНИХ ПИТАНЬ

·         6.1. До звернення до суду з іском по суперечкам, виникаючими зі стосунками поміж Користувачем сайту та Адміністрацією сайту, обов'язковим є надання претензії (письмовї пропозиції о добровільному урегулюваннюи суперечки).

·         6.2. Отримувач претензії на протязі 30 календарних днів із дня отримання претензії, письмово сповіщює заявника претензії про результати розглядання претензії.

·         6.3. При не досягненні згоди суперечка буде наданна на розгляд до судового органу згідно з чинним законодавством України.

·         6.4. До дійсної Політики конфіденційності та стосунків поміж Користувачем та Адміністрацією сайту застосовується чинне законодавство України.

7. ДОДАТКОВІ УМОВИ

·         7.1. Адміністрація сайту має право вносити змінення в дійсну Політику конфіденційності без згоди Користувача.

·         7.2. Нова Політика конфіденціності набуває чинності з моменту її разміщення на Сайті интернет-магазину, якщо інше не передбаченно новою редакцією Політики

Кваліфікована консультація
Кваліфікована консультація
Зручні способи оплати
Зручні способи оплати
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні