Зворотній зв'язок
Гривня грн
Каталог товарів

На якій стадії ремонту потрібно замовляти та монтувати міжкімнатні двері?

Категорії

Одне з найчастіших питань від наших замовників звучить наступним чином: - Коли замовляти міжкімнатні двері, та коли їх власне встановлювати? (тобто в якій послідовності, та на якому етапі потрібно робити ті чи інші кроки).  І навіть той факт, що замовник звернувся за допомогою,  до буівельної бригади, аж ніяк не вносить ясності в ці питання. Більше того, саме на цьому етапі сумнівів у замовника, стає ще більше. Адже мова йде про те, коли потрібно починати підбирати певну модель, коли потрібно робити вимірювання пройому, та власне кажучі на якому етапі ремонту їх встановлювати?! Та багато інших супутніх питань. Отже спробуємо розібратись у сіх цих складних на перший погляд питаннях.

Розглянемо певні тези окремо.

Мої будівельники вимагають встановити двері, або дверний короб до початку штукатурних робіт.

Отже давайте розберемось, чому саме, вони вимагають встановити двері, до початку штукатурних робіт? Хіба це не вологі, та брудні види робіт? Не важко уявити собі, що станется із дверима після закінчення ремонту, правда? Щонайменше, це зіпсованне покриття, а у деяких випадках ще й зміна геометрії виробу, тобдо деревину банально крутить від вологи.

На справді, логіка будівельників дуже проста. По перше міжкімнатні двері встановлюються по рівню. Тож дверний короб можна використати, як маяк для штукатурки. По друге з тієїж причини, після монтажу дверей, всі огріхи по виконанню підготовчих та штукатурних робіт вилазять на зовні. Наприклад горбилі, завал площини по стіні, впадини, не рівності то що. Як наслідок не щільне примикання лиштви до стіни. А бо ж в особливо тяжких випадках випираючий короб, за площину стіни. Жахливе видовище, повірте. І такі речі, як проклейка лицьових поверхонь малярною стрічкою, аж ніяк не вбережуть вашу покупку від усьго згаданного вище. 

Підсумуємо вище згаданне. 

  • будівельні розчини мають високі агдезивні властивості. Тобто здатні проникати навіть крізь плівку. 
  • завжди є ризик пошкодження покриття будівельним інструментом.
  • матеріали з яких виробленні двері (дерево/МДФ) не витримують тривалого впливу вологи. 
  • ви втрачаєте гарантію від виробника на придбанні двері. Отже ризикуєте власними грошима.

Жодна адекватна компанія, або монтажна бригада яка монтує міжкімнатні двері не возьме на себе усунення подібних проблем, за власний кошт, якщо були проушенні умови зберігання, та експлуатації. 

Якщо монтаж дверей, виконуєтся після виконання брудних та вологих робіт, то коли потрібно робити обмірювання пройому? А саме головне, коли ж ці двері замовляти?

Тут усе просто. Обмірювання пройому проводиться лише з однією метою. Щоб зрозуміти якого розміру повинні бути дверні полотна? Які саме погонажні вироби потрібні? Яка складність монтажних робіт, та інші особливості майбутьного об'єкту. Саме ці параметри суттєво впливають на вибір майбутьної моделі, та на остаточну вартість замовлення. 

Отже, замірювання пройомів потрібно проводити, вже на стадії так званої чистової штукатурки, укладки керамічної плитки,  кахелю,  або іншого напольного покриття.  Адже вже будуть відомі остаточні габарити пройому,  та рівень полу. Це дасть змогу уникнути певних проблем. Наприклад, двері приїхали не того розміру, жахлива ситуація правда ж? Особливо якщо двері робились під замовлнення, та щє й занадто довго. 

Тож вже на цьому етапі можна замовляти й двері. Поки будівельна бригада буде займатися покраскою стін, або поклейкою обоїв, двері вже будуть готові. Окрім деяких унікальних випадків, коли конструкція вже за надто не стандартних габаритів. Або наприклад,  двері імпортуються із закордону. Чи може ви обрали якийсь ну дуже унікальний декор. Ну добре, замовили двері, що далі? Як триватиме подальший прецес монтажу? Чи буде брудно? Чи не пошкодять мій новенький ремонт?

Щоб відповісти на усі ці питання, потрубно розуміти основні етапи монтажу. А саме:

  • Спочатку, робиться запилювання дверної лутки, та її сборка.
  • Потім за допомогою інструменту, в дверне полотно врізаються механізми та навіси. 
  • Встановлення коробу, в дверний пройм. Та навішувння на нього полотна. Та фіксація монтажною піною.
  • Запилювання декоративної лиштви, та подальше її встановлення.

Отже, 

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Кваліфікована консультація
Кваліфікована консультація
Зручні способи оплати
Зручні способи оплати
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні